Prodavačka nabídka práce

Nabídek práce na prodavačku nebo pokladní najdete opravdu dost. Samozřejmě jsou prodavačky nejvíce vyhledávány ve velkých obchodních centrech a v supermarketech. Práce je v supermarketu vždy dostatek a to zejména prodavačky a skladníci jsou nejvíce potřeba.

Nejde jen o prodavačku, která markuje a kasíruje v závěru nákupu, ale i o prodavačky masa a uzenin nebo sýrů. Dále je možné přijímat prodavačky do obchodů s oblečením nebo prodavačky šperků a jiných drobností.

V některých oborech je nutné, aby i prodavačka měla to nejvyšší možné vzdělání v oboru a to zejména u pozice, kde prodavačka nepůsobí jen jako prodavačka, ale i jako poradkyně. Tomu tak může být zejména v obchodech, které se zaměřují na prodej šperků nebo hodinek a jiných drahých doplňků.

Na pozici prodavačky jsou volné pozice téměř ve všech městech, kde jsou nejen obchody s potravinami a nemusí to být jen supermarkety, ale i obchody s oblečením nebo obuví. Prodavačka je velice vyhledávané zaměstnání a to zejména pro matky po mateřské dovolené. Výhodou tohoto zaměstnání je, že si ve většině případů mohou zaměstnanci volit své směny podle potřeby.

Směny jsou rozděleny na ranní a odpolední směnu a to od určité hodiny. Každá prodavačka má vlastní kasu, za kterou samozřejmě zodpovídá.


Tento záznam byl zaslán Práce v České republice a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Podívejte se na nabídky brigád v Ostravě, přehledné nabídky na jednom místě.